..:: شهرداری منطقه » معاونتها و واحد های سازمانی » حوزه شهردار ،ادارات و ستادهاي مستقل » 1888 ::..
 4/24/2014 - پنجشنبه 4 ارديبهشت 1393   Search
رفع ارور Minimize
سامانه 1888

نام و نام خانوادگي

جواد فراهاني

تحصيلات

فوق ديپلم حسابداري

وضعيت تأهل

متاهل

سال تولد

1358

سوابق كاري

کارشناس 137  در  بدو شروع

کارشناس 137 و ناظر1888

كارشناس انتصابات

کارشناس مالی واداری، کارشناس اجتماعی ، کمیسیون صیانت

کارشناس اجتماعی و فرهنگی  

شماره تماس

77910016

آدرس

 ساختمان اصلي شهرداري منطقه 8

پست الكترونيك

1888@tehran.ir

حوزه 1888 منطقه 8

هدف اصلی : ایجاد فرصت برابر برای شهروندان محترم در دسترسی به مدیران شهری و تحقق رویکرد و عدالت محوری از اهداف ایجاد مرکز نظارت همگانی شهرداری تهران ( 1888 ) است .

 ·   شناسایی افراد فعال و پویا در امر صحت و سقم جوابیه به پیام های شهروندان و تقدیر و تشکر از ایشان و همچنین شناسایی افراد خاطی که در امر جوابگویی کوتاهی می کنند به حوزه رسیدگی حراست و بازرسی جهت بررسی و در نهایت تنبیه و تذکرات لازمه.

 شکل فعالیت :

·   ابتداشهروندان محترم جهت برآورده شدن خواسته های خویش(موارد 4 گانه شکایت – انتقاد – پیشنهاد و تقدیر و تشکر)

با تماس به تلفن 1888 شروع کرده ، اپراتور مرکز پیام را شنیده و در سیستم به ثبت می رساند و بعد از ارائه کد پیام به شهروند متن پیام را بصورت On line در همان لحظه بدون ذکر نام و تلفن شهروند محترم به منطقه و حوزه مربوطه ارسال می نماید .

رابطین حوزه 1888 که در واحدهای اجرائی منطقه و نواحی مستقر می باشند پیام دریافتی را به اطلاع بالاترین رده آن حوزه رسانده و با دستور فوری نسبت به بررسی و انجام آن اقدام می نمایند . سپس جهت تائید از صحت پاسخگویی حوزه بازرسی منطقه و بعد از آن حوزه شهردار جوابیه را کنترل و در نهایت جهت استحضار شهروندان محترم در سیستم رایانه ای به ثبت می رسانند . و همشهریان محترم می توانند پاسخ خود را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت نمایند .

فعالیت ها و قابلیت های دیگر سامانه 1888 :

·   برگزاری جلسات ملاقات پرسنل و کارمندان با معاونت مالی اداری منطقه ( دو شنبه ها ) و پیگیری درخواستهای ایشان تا حصول نتیجه .

·    برخورداری از سیستم های      دیافت پیام های دیگر شهروندان که از طریق Sms–Mms–Internet– صندوق صوتی شهردار – Email–Webارسال می گردد.

·   اعزام کارشناس حوزه 1888 منطقه جهت بازدید میدانی – تهیه عکس از موارد اعلامی – گزارش به مسئولین بالاتر شهرداری

·   تهیه گزارش و آمار از وضعیت فراوانی پیام ها – بصورت هفتگی – ماهیانه و ارسال آن جهت استحضار شهردار محترم منطقه و به معاونین و روسای ادارات ذیربط

.   تعامل و همکاری با ناظرین افتخاری 1888.

در این خصوص حوزه 1888 منطقه 8 مستقر در طبقه همکف با در اختیار نهادن فرم مربوطه و دریافت یک قطعه عکس 4 * 3 نسبت به ثبت نام از داوطلبین ناظرین 1888 اقدام نموده و با صدور کارت جهت ایشان ، تعامل و همکاری لازم را با اهداف این سامانه بعمل می آورند . شایان ذکر است تا این تاریخ تعداد 80 نفر از همکاران درون سازمان جذب این مجموعه شده اند .

· پاسخگویی به مراجعین حضوری و ثبت درخواست کتبی ایشان در دفتر و پیگیری موارد اعلامی از دفتر شهردار محترم منطقه و مرکز نظارت همگانی شهرداری تهران

کارمندان حوزه :

1- مسئول سامانه 1888 ( هماهنگی و مدیریت در کل برنامه ها )

2- کارشناس دفتر ( بازدید – اعلام گزارشات – مکاتبات – جوابگویی به شهروندان – هماهنگ کننده جلسات

 3- اپراتور – دریافت پیام – ثبت – تهیه نمودار – آمار – بولتن و گزارش فراوانی ) .

 نام و نام خانوادگي :سياوش ديلمي
تحصيلات : ديپلم علوم انساني

 

حق انتشار اطلاعات براي منطقه 8 شهرداري تهران محفوظ است 1389