11/13/2019 - چهارشنبه 22 آبان 1398
Search

برگزاری جشنواره نان و نمک در منطقه

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 8 خبر داد :

برگزاری جشنواره نان و نمک در منطقه

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ؛ معاون توسعه منابع انسانی با اعلام این مطلب افزود : در راستای نیل به اهداف وبا عنایت به دستورالعمل ابلاغی جشنواره غذایی نان و نمک اداره کل رفاه ، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران و به همت اداره رفاه منطقه این جشنواره ویژه کارکنان منطقه و خانواده های آنها در روز شنبه مورخ بیست و پنجم دی ماه برگزار شد  .

وحید روخ دوست خاطر نشان کرد:  در این جشنواره که مسئولان و مدیران منطقه نیز حضور داشتند تعداد 32 نفر از پرسنل منطقه به همراه خانواده با طبخ و آماده سازی غذا های مختلف در این رقابت دوستانه و جذاب درون منطقه ای شرکت کردند . بر این اساس شرکت کنندگان در چهار محور غذاهای سنتی و بومی ، ملل ( فرهنگی ) ، پیش غذا و دسر و غذاهای سریع و آسان به رقابت با یکدیگر پرداختند و پس از داوری و بررسی طعم ، ظاهر و کیفیت و سلامت غذاهای ارائه شده توسط داوران مجرب ، نفرات برتر هر بخش معرفی شدند و به نفرات برتر هر مرحله غذایی جمعا به تعداد 20 نفر ، جوایزی اهدا شد .

وی در حاشیه برگزاری این جشنواره افزود : انجام چنین برنامه هایی صمیمیت بیشتر میان کارکنان را تقویت می کند لذا چنین فعالیت هایی که موجب ارتقای فضای همدلی بین نیروی انسانی می شود در پیشبرد اهداف سازمانی نیز تاثیر بسزایی دارد  .تعداد مشاهده: 270
1395/10/26
بازگشت
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
حق انتشار اطلاعات براي منطقه 8 شهرداري تهران محفوظ است 1389   
To Top