11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398
Search

از همکاران روشندل و ناشنوای شهرداری منطقه تقدیر شد

                                                                                                                                         معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 8 عنوان کرد :
                                                                                                                                         از همکاران روشندل و ناشنوای شهرداری منطقه تقدیر شد                                                                                                                                          به مناسبت روز جهانی ناشنوایان و نابینایان ( عصای سفید ) تکریم و تجلیل از همکاران ناشنوا و روشندل انجام پذیرفت .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ؛ وحید روخ دوست با اعلام این خبر گفت : با عنایت به تدابیر و تاکیدات شهردارمحترم منطقه در خصوص رسیدگی به وضعیت معیشتی پرسنل و همچنین با عنایت به فرا رسیدن روز جهانی ناشنوایان (هشتم مهرماه) و نابینایان (بیست و سوم مهرماه ) از 4 نفر از همکاران ناشنوا و روشندل توسط مهندس نوری شهردار محترم منطقه تقدیر بعمل آمده است .
معاون توسعه منابع انسانی افزود : همه باید مشکلاتی که جامعه ناشنوایان و روشندلان دارند را بدانیم و خطراتی که این قشر را تهدید می کند شناسایی کنیم و در حد توان بر اساس برنامه ریزی از این عزیزان در امور و اهداف سازمانی بهره مند گردیم . در پایان پس از رهنمود های شهردار محترم منطقه و شنیدن درخواستهای این پرسنل و راهنمایی های لازم ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت در تمامی امور از این همکاران عزیز با اهدا لوح تقدیر و هدیه ، تجلیل بعمل آمد .

 

 

 


تعداد مشاهده: 116
1396/7/15
بازگشت
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
حق انتشار اطلاعات براي منطقه 8 شهرداري تهران محفوظ است 1389   
To Top